Повідомлення

Представники ГУР МО України взяли участь у презентації книги про воєнну розвідку України

5 грудня 2017 року
Захід було приурочено до Дня Збройних Сил України
Представники ГУР МО України взяли участь у презентації книги про воєнну розвідку України

У Києві відбулася презентація книги “Воєнна розвідка України на зламі другого тисячоліття” колишнього очільника Головного управління розвідки МО України Віктора Гвоздя, яка є ретроспективним дослідженням процесів створення, формування, становлення, розвитку та функціонування воєнної розвідки за 26 років незалежності України.

У виданні, яке має понад 300 сторінок, здійснено спробу показати роль та місце воєнної розвідки України у побудові сучасної української держави на тлі тих геополітичних викликів, які поставали перед нею наприкінці ХХ та на початку ХХІ століття.

“Найважче при написанні було якомога ближче і фактологічно передати інформацію. Адже ми розуміємо, що кожне слово може завдати шкоди розвідці. Тому головний принцип був – не розголосити і не зашкодити діючим розвідникам, тому у книзі є фотографії, де обличчя заретушовані. А з іншого боку, хотілося донести реальну картину створення, розвитку та функціонування воєнної розвідки”, – зазначив автор видання під час презентації в інформаційному агентстві “Укрінформ”.