Повідомлення

Представники ГУР МО України провели брифінг для експертів зі стратегічних комунікацій країн – членів НАТО

20 липня 2019 року
Захід відбувся в Міністерстві оборони України
Представники ГУР МО України провели брифінг для експертів зі стратегічних комунікацій країн – членів НАТО

З 16 по 19 липня ц. р. під егідою Міністерства оборони України відбувся ознайомчий візит в Україну групи міжнародних експертів сектору безпеки та оборони у сфері стратегічних комунікацій. Українська сторона ознайомила іноземних експертів з набутим досвідом у боротьбі з гібридними загрозами з боку Російської Федерації. Зокрема, відбулися зустрічі з представниками Міністерства інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України та Національного інституту стратегічних досліджень, під час яких обговорювались безпекові виклики на Сході Європи з 2014 року і по цей час, зовнішні та кризові комунікації України в контексті російської агресії.

Один з брифінгів для міжнародних фахівців був проведений представниками Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Варто підкреслити, що подібні заходи формують об’єктивну думку міжнародної спільноти про події на сході України та поширюють унікальний український досвід у боротьбі з гібридною російською агресією в країнах – членах НАТО.