Повідомлення

Представники ГУР МО України беруть участь у стратегічному командно-штабному навчанні “Об’єднані зусилля – 2020”

22 вересня 2020 року
Розпочалась активна фаза навчання
Представники ГУР МО України беруть участь у стратегічному командно-штабному навчанні “Об’єднані зусилля – 2020”

В Україні триває активна фаза стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2020”, участь в якому, окрім українських військовослужбовців, беруть підрозділи збройних сил США та Великобританії.

СКШН “Об’єднані зусилля – 2020” є унікальним. Адже навчання такого формату проводиться вперше. Мета заходу – практичне виконання завдань у багатонаціональному середовищі за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів Збройних Сил України та держав-партнерів. Також метою СКШН є нарощування оперативних спроможностей органів військового управління ЗС України та органів управління інших складових сил оборони, здійснення ефективного управління військами і силами в ході ведення операції.

Під час навчання будуть перевірені системи зв’язку, розвідки, отримання інформації та обміну нею як між органами управління ЗС України, так і між силами і засобами країн – членів НАТО. Це дозволить визначити нинішній рівень систем зв’язку та обміну даними в українській армії та зробити висновки, що необхідно зробити, як переоснастити вітчизняні Збройні Сили, щоб досягти повної взаємосумісності з міжнародними партнерами.

Навчання проводиться у всіх областях України на єдиному оперативно-стратегічному фоні, який наближено до імовірного характеру розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України.

СКШН триватиме протягом декількох діб.