Повідомлення

Представник керівництва ГУР МО України взяв участь у підбитті підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік

25 листопада 2021 року
Захід відбувся на базі Військової академії під головуванням Головнокомандувача ЗС України
Представник керівництва ГУР МО України взяв участь у підбитті підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто поклав своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Під час заходу проаналізовано сучасний стан українського війська, роль і місце органів військового управління у підвищенні бойового потенціалу військових частин та соціального захисту військовослужбовців. Зокрема, обговорено результати протидії України збройній агресії Російської Федерації, штучній гібридній загрозі із залученням незаконних мігрантів з боку Республіки Білорусь, а також реакції на інші виклики і загрози у сфері національної безпеки і оборони. Спільний аналіз та корегування планів діяльності на 2022 рік за єдиним замислом дозволять швидше усунути проблеми, які існують у ЗС України та інших військових формуваннях держави.

Крім того, було порушено питання завершення трансформації системи управління ЗС України з метою набуття максимальної взаємосумісності з державами – членами НАТО, набуття органами військового управління спроможності забезпечити стійке управління військами та їх ефективне застосування. Також розглянули стан та перспективи нарощування оперативних, бойових і спеціальних спроможностей вітчизняних Збройних Сил.

На завершення заходу було відзначено кращих командирів військових частин та підрозділів за підсумками цього року та визначено військам (силам) завдання на 2022 навчальний рік.