Повідомлення

Правильно зроблена маскувальна сітка – важлива складова системи захисту українських воїнів у зоні АТО

18 травня 2015 року
На сайті “Цензор.НЕТ” розміщені корисні поради щодо плетіння маскувальних сіток для потреб українських воїнів

Маскування бойової техніки, позицій, військових та інших об’єктів за допомогою маскувальних сіток є однією із складових комплексу заходів з маскування військ (сил).

Незважаючи на свою нібито простоту, застосування маскувальних сіток разом з використанням інших засобів дозволяє ефективно приховувати від противника розташування, бойовий та чисельний склад, а також наміри особового складу військових частин (підрозділів).

На цьому напрямі вкрай важливим є питання забезпечення українського угруповання військ (сил) достатньою кількістю якісних маскувальних засобів.

Впродовж тривалого часу зазначене питання українським воїнам, у тому числі розвідникам, успішно допомагає вирішувати громадська ініціатива “Маскувальна сітка для армії руками волонтерів”.

Учора в інтерв’ю координатора зазначеної громадської ініціативи Олесі Корягиної журналістці сайту “Цензор.НЕТ” Ользі Скороход були надані важливі поради щодо плетіння маскувальних сіток та контакти центрів плетіння сіток по всій Україні. Надана інформація буде корисною для всіх патріотів України, які також займаються плетінням маскувальних сіток. Крім того, сподіваємось на допомогу спонсорів у вирішенні порушених в інтерв’ю проблемних питань щодо забезпечення громадської ініціативи відповідними матеріалами.

Більше інформації можна отримати на сайті “Цензор.НЕТ” за посиланням.

Користуючись можливістю, щиро дякуємо всім учасникам громадської ініціативи “Маскувальна сітка для армії руками волонтерів” за їх шляхетну та важливу допомогу фронту, а також електронному виданню “Цензор.НЕТ” за об’єктивне інформування та привернення уваги громадськості до нагальних проблем сьогодення.