Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Працюємо майже без відпочинку, бо хочемо якнайшвидше вибити окупантів”

23 вересня 2022 року
Історію професійного моряка, який став військовим розвідником, розповіла пресслужба 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу

“Працюємо майже без відпочинку, бо хочемо якнайшвидше вибити окупантів” Старший солдат розвідувальної роти 28 омбр Костянтин, один з тих, у кого позивний можна повноцінно вважати другим ім’ям. “Одеса” – це і про його рідне місто, і про колоритну вдачу, і навіть про професію. Протягом 8 років він підкорював моря й океани, як помічник капітана судна, а коли на малій батьківщині прогриміли перші вибухи, то без зволікань встав на захист країни.

“24 лютого почалася повномасштабна війна, 25-го я вже пішов до армії. Розповів, що знаюся на топографії, отже мені запропонували піти у розвідку й попередили, що підрозділ ось-ось має йти на фронт. Я, звісно, погодився”, – згадав Костянтин.

За цей час “Одеса” разом зі своїми бойовими побратимами встиг взяти участь у багатьох складних операціях. Зокрема, самотужки або координуючись з іншими підрозділами, вони влаштовували для ворожих військ безліч засідок, з яких жоден окупант не виходив живим.

“Одного разу ми перехоплювали росіян, які намагалися відійти із засідки наших колег-розвідників. Тоді старший нашої групи почув рух серед каналу і мовчки потягнувся за гранатою. Я дав знати, що зрозумів його і теж потягнувся за своєю. Кидаємо, чуємо панічні крики і починаємо працювати всім, що у нас було”, – розповів “Одеса”.

Про своїх побратимів Костянтин розповідає з посмішкою і з гордістю. За цей час вони стали йому другою сім’єю, яка тримає бойовий дух попри втому і небезпеку.

“Хлопці великі молодці. Особливо зараз, коли розпочався контрнаступ, вони не лише викладаються на максимум, а й допомагають, якщо у тебе щось не виходить. Працювати в такому колективі одне задоволення. І ми працюємо майже без відпочинку, бо хочемо якнайшвидше вибити окупантів, як то зробили на Харківщині”, – додав Костянтин.

Найбільше душа “Одеси” тягнеться зараз до моря. Як він сам ділиться, йому дуже не вистачає рідного морського повітря. Тому, коли Україна переможе, хоче відпочити на одному з одеських пляжів. А наразі радить українцям не зволікати й допомагати.

“Не можна цю війну просто пересидіти перед телевізором. Якщо ви знаєте, що вмієте щось, що наблизить нашу перемогу - робіть це. І починайте вже, бо кожен вклад важливий”, – резюмував Костянтин.