Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Практично всі військові частини РФ, які захоплювали Крим, побували і на Донбасі”

23 квітня 2018 року
Про це представник ГУР МО України повідомив журналістам “Радіо Свобода”
“Практично всі військові частини РФ, які захоплювали Крим, побували і на Донбасі”

“Захоплення Криму можна умовно розділити на три етапи. У першому брали участь підрозділи спецпризначення за підтримки 810 бригади морської піхоти, яка на той момент дислокувалася в Криму. На другому етапі за допомогою транспортної авіації, поромів і десантних кораблів було додатково перекинуто близько 7 тисяч військовослужбовців. В цілому, в окупації Криму брало участь близько 20 військових частин і підрозділів ЗС РФ, повітрянодесантні, мотострілецькі, артилерійські, ППО. Це були бригади спецназу, батальйони 7 та 76 десантно-штурмових дивізій, 31 десантно-штурмова бригада, морська піхота Каспійської флотилії”,– повідомив Вадим Скібіцький.

За інформацією, якою володіє воєнна розвідка, практично всі військові частини, які захоплювали Крим, побували і на Донбасі. У Південному військовому окрузі ЗС РФ створена 8 армія, штаб якої здійснює керівництво окупаційними військами на сході України. Комісії з цієї армії дуже активно перевіряють стан справ в першому і другому армійських корпусах.

На командних посадах на Донбасі зараз перебуває близько 750 російських офіцерів. Командири корпусів, їх заступники, командири частин і навіть командири взводів, там де потрібна висока кваліфікація (наприклад зв’язок), це все офіцери ЗС Росії, – заявив Вадим Скібіцький.

Ці угруповання можуть вести активні бойові дії на окремих напрямках. Але, наразі, вони застосовують тактику провокаційних ударів.