Повідомлення

Позашляховик для розвідників

28 березня 2015 року
Українці продовжують забезпечувати розвідувальні підрозділи вкрай необхідною на передовій автомобільною технікою

Автомобілями розвідувальні підрозділи у зоні бойових дій забезпечуються за державні кошти. Але покрити всі потреби за рахунок бюджету, тим більше під час війни, на жаль, не вдається. У зоні АТО машини часто ламаються, бо на них лягає велике навантаження. Тож потреба в нових автівках є постійно.

На допомогу бійцям знову приходять волонтери. Вони продовжують збирати кошти та забезпечувати розвідувальні підрозділи позашляховиками, адже для розвідників необхідні авто саме такої комплектації: коли воїни виконують розвідувальні завдання, у них є всього кілька хвилин, аби відірватись від ворога на безпечну дистанцію.

Нещодавно позашляховик для розвідників з Рівненщини придбали священики Київського патріархату Рівненської області. Передали автомобіль для земляків-розвідників у зону бойових дій і підприємці з Івано-Франківська. А волонтери харківської групи “Help Army” передали в зону АТО черговий – 20-й позашляховик.

“Джип не новий, але на ходу. Знайшли його в Німеччині. Придбали і відремонтували, як і інші автомобілі для зони АТО, за гроші, зібрані на підтримку бійців АТО, у тому числі завдяки акції “Подаруй машину розвідникам!”. Машина стане в нагоді як для військових цілей, наприклад, обстеження місцевості, так і для побутових потреб”, – розповіла одна з координаторів групи Тетяна Бідняк. За її словами, машина призначена для розвідувальної роти 92 окремої механізованої бригади, де служать чимало харків’ян.

Бійцям 3 окремого полку спеціального призначення позашляховик подарував фермер із Кіровоградщини. Анатолій Борщенко придбав та відремонтував автомобіль за власні кошти. В авто довелось встановити нову гуму, зробити капітальний ремонт та пофарбувати. Окрім того, на прохання розвідників чоловік обварив корпус трубами для розміщення багажу та жорсткості кузова. Фермер сподівається, що своїм прикладом дасть поштовх іншим підприємцям, аби ті також допомагали армії.