Повідомлення

Повітряна та військова розвідки забезпечили виконання завдань зведеної тактичної групи Військ берегової оборони ВМС ЗС України в ході навчання

26 грудня 2014 року
Навчання відбулося на Одещині
Повітряна та військова розвідки забезпечили виконання завдань зведеної тактичної групи Військ берегової оборони ВМС ЗС України в ході навчання Повітряна та військова розвідки забезпечили виконання завдань зведеної тактичної групи Військ берегової оборони ВМС ЗС України в ході навчання

Збройні Сили України продовжують проводити заходи з вдосконалення підготовки військ (сил) до виконання завдань за призначенням. Так, на Одещині відбулося тактичне навчання з підрозділами зведеної тактичної групи Військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В ході навчання особовий склад різних видів та родів військ Збройних Сил України відпрацював широке коло навчальних питань у взаємодії з військовослужбовцями Державної прикордонної служби України та Міністерства внутрішніх справ України.

За оцінками керівництва навчання, військовослужбовці, які брали участь у заході, повністю виконали всі поставлені завдання.