Повідомлення

Повік не забудемо подвиги Героїв!

5 серпня 2020 року
В оборонному відомстві вшанували пам’ять загиблих цього дня українських воїнів, серед яких троє розвідників 74 орб
Повік не забудемо подвиги Героїв!

Сьогодні в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав сьогодні сімнадцять разів, з них тричі – на честь загиблих військових розвідників. Цього дня у 2015 році під час виконання бойового завдання у Мар’їнському районі Донецької області загинули воїни 74 окремого розвідувального батальйону лейтенант Олександр Шаповал та солдати Максим Лянка і Віктор Росторопша.

Посмертно за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександр Шаповал був нагороджений орденом Богдана Хмельницького, а Максим Лянка і Віктор Росторопша – орденами “За мужність”.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.