Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

Понад три роки на передовій: фотоісторію 130-го окремого розвідувального батальйону представили у Дубні

16 вересня 2021 року / Телерадіокомпанія “Рівне1”
Понад три роки на передовій: фотоісторію 130-го окремого розвідувального батальйону представили у Дубні

Понад 3-роки проведені на передовій: бойові завдання, перемоги, болючі втрати побратимів та довгоочікуване повернення додому. Петро Сойка зафільмував на власних світлинах миттєвості з історії 130-го окремого розвідувального батальйону. Його особовий склад лише тиждень тому повернувся зі Сходу.

Батальйон формувався в 15-році в розпал війни. А в серпні 2018 року був розміщений в Дубні, зараз тут його постійне місце дислокації: простір для експозиції фотоісторії розвідувального батальйону символічне – у Дубенському замку поруч з культурними пам’ятками відтепер й історія новітня. Нехай не проста, але обов’язкова для усвідомлення та пам’яті.

За словами автора світлин – найбільше хотілось показати побут військовослужбовця. Далі його роботи будуть показувати широкому загалу: у навчальних закладах та музеях. Кожне фото – має свою історію. Часто складну та непередбачувану.

130-батальйон входить до складу оперативного командування “Захід”. Його функція та головна роль – це військова розвідка. На сьогоднішньому заході були присутні і герої світлин, які потрапили до об’єктиву камери – для них вони особливі.