Повідомлення

Понад 100 учасникам бойових дій іноземні стоматологи безкоштовно встановлять імплантати

11 вересня 2019 року
Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”

Як йдеться у повідомленні, другий день на базі Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України триває благодійна місія відомої Південнокорейської компанії Osstem з установки імплантатів учасникам АТО та ООС. Двадцять лікарів, цього разу з Австралії, що співпрацюють з Osstem, планують зробити операції з імплантації майже сотні українських бійців.

“Це для нас велика честь і висока відповідальність – надавати допомогу захисникам української землі. Ми маємо дуже тісні стосунки з керівництвом військової стоматологічної поліклініки та готові їх і надалі розвивати в інтересах здоров’я українських воїнів”, – зазначив Генеральний директор Osstem Ukraine пан Джин Кихва.

Станом на сьогодні прооперовано вже понад 50 учасників бойових дій. Завершиться благочинна акція 13 вересня Міжнародною науково-практичною конференцією “Актуальні питання та перспективи розвитку військової стоматології”, яка буде присвячена 75-й річниці створення Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України.