Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Понад 100 учасникам бойових дій іноземні стоматологи безкоштовно встановлять імплантати

11 вересня 2019 року
Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Понад 100 учасникам бойових дій іноземні стоматологи безкоштовно встановлять імплантати

Як йдеться у повідомленні, другий день на базі Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України триває благодійна місія відомої Південнокорейської компанії Osstem з установки імплантатів учасникам АТО та ООС. Двадцять лікарів, цього разу з Австралії, що співпрацюють з Osstem, планують зробити операції з імплантації майже сотні українських бійців.

“Це для нас велика честь і висока відповідальність – надавати допомогу захисникам української землі. Ми маємо дуже тісні стосунки з керівництвом військової стоматологічної поліклініки та готові їх і надалі розвивати в інтересах здоров’я українських воїнів”, – зазначив Генеральний директор Osstem Ukraine пан Джин Кихва.

Станом на сьогодні прооперовано вже понад 50 учасників бойових дій. Завершиться благочинна акція 13 вересня Міжнародною науково-практичною конференцією “Актуальні питання та перспективи розвитку військової стоматології”, яка буде присвячена 75-й річниці створення Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України.