Повідомлення

Польовими спортивними залами планується забезпечити усі військові частини до окремого батальйону включно

6 серпня 2020 року
Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України
Польовими спортивними залами планується забезпечити усі військові частини до окремого батальйону включно

“Організація підготовки військовослужбовців для виконання завдань за призначенням є пріоритетом Командування Сухопутних військ ЗС України. Однією з головних її складових вважається фізична і психологічна готовність до ведення бойових дій.

Фахівцями фізичної підготовки Сухопутних військ розроблено і введено в експлуатацію польові спортивні зали двох модифікацій – каркасно-тентові і надувні. А також розроблено методики проведення занять і тренувань. Це нововведення дозволило організувати заняття з фізичної підготовки в умовах перебування у зоні проведення операції Об’єднаних сил, а також під час заходів відновлення боєздатності на полігонах.

Польовими спортивними залами на цей час забезпечено 60 % бригад СВ ЗС України. У подальшому планується забезпечення такими спорудами усі військові частини до окремого батальйону.

За відгуками військовослужбовців, необхідність у таких польових спорудах є високою, адже їх наявність дає можливість не тільки підтримувати належний фізичний стан військовослужбовців, але й знімати психологічні навантаження”, – йдеться у повідомленні.