Повідомлення

Пішов з життя генерал-майор у відставці Вадим Кокорін

11 лютого 2015 року
Серце Вадима Олексійовича перестало битися 10 лютого на 75 році життя

Пішов з життя генерал-майор у відставці Вадим КокорінГенерал-майор у відставці Кокорін Вадим Олексійович – почесний співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, учасник бойових дій у Демократичній Республіці Афганістан та учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У системі воєнної розвідки Вадим Олексійович прослужив майже 30 років. Пройшов шлях від командира розвідувального взводу до начальника розвідки Київського військового округу.

Під час афганської війни завдяки мудрим рішенням Вадима Олексійовича було врятовано десятки людських життів.

Після звільнення з військової служби генерал-майор Кокорін передавав свій безцінний досвід новим поколінням українських розвідників.

Нагороджений двома орденами Червоної Зірки, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, орденом “За службу Батьківщині у Збройних Силах СРСР” III ступеня, медаллю “За відвагу”, афганським орденом Слави, багатьма медалями та відзнаками громадських організацій.

Особовий склад Головного управління розвідки Міністерства оборони України сумує з приводу смерті Кокоріна Вадима Олексійовича та висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного.