Повідомлення

Пілот літака-розвідника розповів, як під час боїв з російськими окупантами посадив підбитий літак

23 липня 2021 року
У липні 2014 року під час боїв за звільнення Слов’янська та Краматорська від російських найманців в український військовий літак-розвідник влучила ворожа ракета
Пілот літака-розвідника розповів, як під час боїв з російськими окупантами посадив підбитий літак

– Ми добре знали, що у російських бойовиків та військових є переносні зенітно-ракетні комплекси та люди, які дуже добре вміють ними користуватись. Точно не “шахтарі”, – розповів виданню “Факти” безпосередній учасник подій – колишній військовий авіатор, штурман 1-го класу, а нині офіцер запасу Олександр Трошин.

По літаку стріляли чотири рази. Три ракети були захоплені пастками. Але четверта таки влучила у лівий двигун. Однак пілоту СУ-24МР Євгену Булацику вдалося долетіти та посадити бойову машину на аеродромі. Бойове завдання було виконане.

Щороку 1 липня побратими та рідні вітають Євгена Булацика та Олександра Трошина з другим днем народження. За успішне виконання завдання в бойових умовах, проявлені витримку та героїзм екіпаж був нагороджений орденами Богдана Хмельницького 3-го ступеня. Минуло вже сім років, але літак і досі в строю, щоправда, на зберіганні, проте в разі потреби готовий до бою. До виконання бойових завдань готовий і командир бригади тактичної авіації полковник Євген Булацик.