Повідомлення

Підписано угоду про співробітництво у сфері оборони між Україною та Турецькою Республікою

3 лютого 2020 року
З українського боку угоду підписав Міністр оборони України Андрій Загороднюк
Підписано угоду про співробітництво у сфері оборони між Україною та Турецькою Республікою

Сьогодні у Києві, за підсумками переговорів делегацій під головуванням Президента України Володимира Зеленського та Президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана, відбулося підписання Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері оборони.

Зазначена угода створює правові підстави для розширення українсько-турецького співробітництва в оборонній галузі. Її укладання позитивно вплине на обороноздатність нашої держави, розвиток оборонно-промислового комплексу та Збройних Сил України, а також передбачає можливість започаткування нових напрямів та форм українсько-турецького співробітництва.

– Найближчим часом планується візит делегації Міністерства оборони України та представників підприємств оборонної промисловості до Туреччини, – повідомив Андрій Загороднюк. – Вже у березні ми матимемо за честь приймати Міністра національної оборони Турецької Республіки з офіційним візитом в Києві, під час якого обговоримо перші кроки на шляху практичної реалізації положень цієї угоди.