Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Підготовка рф до проведення так званих “референдумів” на окупованих територіях майже завершена

26 серпня 2022 року

Підготовка рф до проведення так званих “референдумів” на окупованих територіях майже завершенаПроведення заходів так званого “волевиявлення” буде залежати від ситуації на фронті та того, чи зможе ворог зламати спротив українців. Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив під час інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

“Якщо говорити про “референдуми”, вони можуть відбутися на різних територіях. По-перше, це так звані “ЛНР” та “ДНР”. Там Росія вже дещо визначила їхній статус, визнавши ці незаконні утворення. Зараз мова насамперед про тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей”, – зазначив Вадим Скібіцький.

За його словами, дати проведення псевдореферендумів можуть бути різними.

“Наприклад, 11 вересня, коли в них єдиний день голосування в російській федерації. Це можуть бути й інші варіанти. Але воєнна розвідка України зараз чітко відслідковує всі процеси, які там відбуваються. На сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що створені відповідні виборчі штаби, оперативні штаби, складені списки виборців, створені виборчі комісії. Тобто всі процеси, які стосуються підготовки до “референдуму”, майже завершені”, – розповів представник воєнної розвідки України.

Представник ГУР МО України зазначив, що на тимчасово окуповані території постійно приїжджають російські політики, урядовці, так звані волонтери, які відповідають саме за підготовку процесу голосування.

Детальніше про плани Кремля щодо війни в Україні, про те, що відбувається на Запорізькій АЕС та чи є загроза з Білорусі читайте в суботу, 27 серпня в інтерв'ю Вадима Скібіцького для РБК-Україна.