Повідомлення

Петро Порошенко відкрив в Адміністрації Президента виставку фотопортретів героїв АТО

16 травня 2015 року
До експозиції увійшов фотопортрет командира одного з окремих розвідувальних батальйонів ЗС України
Петро Порошенко відкрив в Адміністрації Президента виставку фотопортретів героїв АТО

15 травня Глава держави відкрив в Адміністрації Президента України виставку “16” – серію з 16 фотопортретів героїв–учасників АТО. У відкритті експозиції взяли участь військовослужбовці, чиї світлини представлені на виставці, та автор – фотограф Роман Ніколаєв.

“Країна повинна знати і шанувати своїх героїв, які зараз створюють абсолютно нову Україну. Представлені шістнадцять героїв, які своєю жертовністю, сміливістю, відвагою та патріотизмом прославили Україну у віках, які дають сучасній молоді приклад, як треба любити Батьківщину та боронити її”, – наголосив Петро Порошенко.

Звертаючись до присутніх військових, чиї світлини представлені на виставці, Глава держави зазначив: “Вами пишається вся Україна. Ви – гордість країни. Низькій уклін вам за це і велика подяка”.

Глава держави наголосив, що відтепер відвідувачі, зокрема, іноземні делегації, будуть бачити в Адміністрації Президента України найшанованіших українців. Петро Порошенко також підтримує ідею розмістити виставку в аеропорту “Бориспіль”. “Щоб українці, які повертаються з-за кордону, і гості бачили, як Україна шанує і поважає тих, хто боронить Батьківщину і демонструє найкращі людські якості”, – наголосив Президент України.

Петро Порошенко відкрив в Адміністрації Президента виставку фотопортретів героїв АТО

На виставці представлені 16 фотопортретів героїв-українців, від рядового до полковника, які героїчно захищають український Донбас. Серед світлин героїв є портрет командира одного з окремих розвідувальних батальйонів Збройних Сил України.

Автором фотопортретів є фотограф Роман Ніколаєв, відомий майстер сучасної української фотографії, який був волонтером, а згодом відправився як фотограф до зони АТО.

Під час відкриття виставки Роман зазначив, що, зображуючи крупним планом обличчя героїв, прагнув через їхні погляди передати весь біль війни, яка важким тягарем лягла на плечі нашого покоління.