Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Перший спортивний протез у 2017 році для учасника проекту “Переможці” презентували в Сумах

14 березня 2017 року
Протез отримав поранений під час АТО розвідник Олександр Бабченко
Перший спортивний протез у 2017 році для учасника проекту “Переможці” презентували в Сумах

Днями у Сумах вперше в Україні відбулася презентація оновленого проекту “Переможці”.

Експозицію відкрила куратор проекту, волонтер, ведуча новин ТСН на каналі “1 1” Соломія Вітвіцька. Сумчани першими побачили фотографії нових учасників проекту – ветеранів АТО Вадима Мазниченка, Сергія Романовського та Вадима Свириденка, які втратили частини тіла під час бойових дій, але не втратили сили духу.

Справжньою несподіванкою для ветерана АТО – військового розвідника Олександра Бабченка стала реалізація благодійної ініціативи, що допоможе йому розвиватись у спорті.

Олександру був вручений сертифікат на спортивне протезування від мецената проекту. Спортивний протез стегна для занять кросфітом вже оплачено, його встановлять у Харкові, тож найближчим часом він зможе розпочати тренування і продемонструвати нові спортивні досягнення.

“Наша мета – змінити громадську думку щодо ставлення до людей з інвалідністю. Щоб українці навчилися сприймати людей з протезами або на інвалідних візках як рівних. У продовженні проекту ми покажемо необмежені можливості таких людей. Доведемо, що вони сильні та красиві і своїм прикладом надихають інших не здаватися”, – зазначила куратор проекту Соломія Вітвіцька.

Виставка “Переможці” у Сумах триватиме до 26 березня. Вхід вільний.

Організатори виставки повідомляють, що 19 квітня у Києві у НСК “Олімпійський” відбудеться масштабна презентація продовження проекту з 15 новими учасниками.

Організатори заходу запрошують всіх охочих долучитися до благодійного забігу на 2 км “Переможці” у Києві 9 квітня ц. р. Зареєструватися можна за посиланням.

Забіг відбудеться, щоб подякувати воїнам за їх подвиг, підтримати ветеранів з інвалідністю, а також допомогти придбати спортивний протез Олексію Аванесяну.