Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Перед Днем Незалежності України тривожитись мають на росії, ― Вадим Скібіцький

14 серпня 2023 року

Перед Днем Незалежності України тривожитись мають на росії, ― Вадим СкібіцькийНа День Незалежності України агресивна росія може вчинити черговий акт ракетного тероризму.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню obozrevatel.com.

“Звісно, на День Незалежності України агресивна росія може вдатися до чергового акту ракетного тероризму. Це може трапитись на день раніше або пізніше. Або тривати кілька днів і кілька хвиль. Власне, я не думаю, що це може здивувати когось з українців”, ― сказав представник ГУР МО України.

Він наголосив, що рекомендації для громадян залишаються тими ж, які діють упродовж всього періоду широкомасштабної війни: чуєш тривогу ― йди в укриття.

Вадим Скібіцький додав, що День Незалежності України ― найголовніше державне свято. За здобуття державності боролись багато поколінь українців, і ця цінність мотивує нинішніх борців за свободу та визволення України продовжувати завзяту та креативну роботу.

“Не в українських містах, а на росії мають тривожитись перед Днем нашої Незалежності, як і в будь-який інший день, бо доки окупанти перебувають на нашій землі, спокійного життя московія не побачить і не відчує”, ― підсумував представник воєнної розвідки України.