Повідомлення

Пам’ятаємо…

20 червня 2019 року
Співробітники ГУР МО України вшановують пам’ять українців, що загинули у Другій Світовій війні
Пам’ятаємо…

22 червня 1941 року нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Розпочалася німецько-радянська війна 1941–1945 років, як складова, але основна частина Другої світової війни.

Під час зустрічі з розвідниками напередодні Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни доктор історичних наук, професор Олександр Лисенко наводив приклади, як у жорстокому протистоянні колишніх союзників – сталінського та гітлерівського тоталітарних режимів – гинули десятки мільйонів людей. Майже кожна українська сім’я втратила рідних і близьких у військових діях, під час ворожої окупації, в концтаборах, від голоду і сталінських репресій.

Співробітники ГУР МО України усвідомлюють ту неймовірно високу ціну, яку український народ сплатив за визволення від нацизму та наближення спільної перемоги Антигітлерівської коаліції та вклоняються тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття.

Ми переконані, що переможемо ворога, який сьогодні розпалює багаття війни на нашій землі. Це – наш священний обов’язок перед жертвами Другої світової та Героями сьогодення.