Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Пам’ять кожного воїна, який віддав життя за Україну, має бути вшанована на найвищому рівні

11 березня 2020 року
Про це заявив Президент України під час представлення нового Міністра оборони України
Пам’ять кожного воїна, який віддав життя за Україну, має бути вшанована на найвищому рівні

Під час представлення нового Міністра оборони України Андрія Тарана Володимир Зеленський повідомив, що вчора в зоні проведення Операції об’єднаних сил ворожі війська атакували українські позиції, застосувавши зброю, заборонену Мінськими угодами. Також ворог обстріляв військовий вантажний автомобіль одного з підрозділів ЗС України.

“На жаль, троє наших бійців загинуло. Мої щирі співчуття їхнім рідним та близьким”, – сказав Володимир Зеленський.

Пам’ять полеглих героїв ушанували хвилиною мовчання.

Президент України зазначив, що нині робиться все заради мирного врегулювання конфлікту на сході України.

“Але я не раджу противнику думати, що наше бажання миру послаблює нашу здатність дати відсіч”, – заявив Президент України та наголосив, що українські військові уповноважені завжди давати адекватну відповідь на дії агресора.

“Той, хто думає, що можна безкарно стріляти по українських солдатах, фатально помиляється. І це доводить статистика втрат супротивника в березні”, – зауважив Глава держави.

Президент України окремо наголосив на важливості вшанування бійців, загиблих на сході України.

“Наразі розробляється церемонія почесного вшанування кожного героя, який віддав своє життя за Батьківщину. Ми всі молимо Бога, щоб таких церемоній було якомога менше. Але поки що в нас триває війна, і пам’ять кожного, хто загинув заради України, буде вшанована належним чином”, – сказав Володимир Зеленський та наголосив, що впродовж найближчого тижня за участю нового Міністра оборони України, начальника Генерального штабу ЗС України та Міністерства у справах ветеранів України має бути розроблений такий план.

“Ми готові допомогти на майданчику Офісу Президента. Я особисто теж хочу займатися цією розробкою, щоб у кожному містечку, куди повертаються наші герої, ми не просто ставилися з повагою, а щоб це було на найвищому рівні, який існує у світі”, – зазначив Глава держави.