Повідомлення

Особлива увага – соціальним гарантіям для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України

13 вересня 2021 року
Указ щодо забезпечення таких гарантій підписав Президент України
Особлива увага – соціальним гарантіям для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 466/2021 “Про деякі заходи щодо соціального захисту ветеранів війни, сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”.

У вказаному документі Глава держави поставив завдання Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо соціального захисту зазначених категорій громадян, зокрема передбачивши у проєкті державного бюджету на наступний рік видатки на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Зокрема, це стосуватиметься:

сімей загиблих, зниклих безвісти або померлих унаслідок поранення, одержаного під час участі в антитерористичній операції; осіб з інвалідністю I-II груп, отриманою в результаті участі в АТО;

внутрішньо переміщених осіб, які брали безпосередню участь у захисті України від російської агресії.

Володимир Зеленський акцентував увагу уряду на необхідності затвердити Державну цільову соціальну програму забезпечення реалізації права на житло осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, на період до 2025 року. Також Глава держави доручив Кабінету Міністрів України забезпечити з 2022 року функціонування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Більше інформації – за посиланням.