Повідомлення

Операція української розвідки в Афганістані заслуговує на високу оцінку

15 вересня 2021 року
Таку думку висловив колишній представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер
Операція української розвідки в Афганістані заслуговує на високу оцінку

Як повідомило Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ”, під час організованого виданням “Kyiv Post” вебінару на тему відносин України та НАТО колишній представник Держдепартаменту США з питань України (2017–2019 рр.) Курт Волкер зазначив, що операція української воєнної розвідки щодо евакуації людей з Афганістану заслуговує на високу оцінку.

“Хотів би зробити комплімент Збройним Силам України та, зокрема, спецпризначенцям за їхню неймовірну роль у вивезенні людей з Афганістану. Думаю, що загалом це – трагедія, якої можна було б уникнути, і Сполучені Штати могли б набагато краще відпрацювати. Але Україна долучилася і допомогла багатьом людям виїхати. І, на мою думку, це має бути високо оцінено”, – заявив Волкер.

За його словами, після початку російської агресії Україні вдалося відбудувати Збройні Сили, які зараз є одними з найбільш боєздатних у Європі.

На переконання Волкера, українські військові також продемонстрували, що “можуть робити внесок в операції НАТО, як це було в Афганістані”.