Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

Операція української розвідки в Афганістані заслуговує на високу оцінку – Волкер

15 вересня 2021 року / Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ”
Операція української розвідки в Афганістані заслуговує на високу оцінку – Волкер

Операція української воєнної розвідки щодо евакуації людей з Афганістану заслуговує на високу оцінку.

Таку думку висловив колишній представник Держдепартаменту США з питань України (2017-2019 рр.) Курт Волкер під час організованого Kyiv Post вебінару на тему відносин України та НАТО, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Хотів би зробити комплімент Збройним Силам України та зокрема, спецпризначенцям, за їхню неймовірну роль у вивезенні людей з Афганістану. Думаю, що загалом це – трагедія, яку можна було б уникнути, і Сполучені Штати могли б набагато краще відпрацювати. Але Україна долучилася і допомогла багатьом людям виїхати. І, на мою думку, це має бути високо оцінено”, – заявив Волкер.

За його словами, після початку російської агресії Україні вдалося відбудувати Збройні сили, які зараз є одними з найбільш боєздатних у Європі.

На переконання Волкера, українські військові також продемонстрували, що “можуть робити внесок в операції НАТО, як це було в Афганістані”.

Як повідомляв Укрінформ, співробітники Головного управління розвідки МОУ провели рятувальну операцію у Кабулі, завдяки якій евакуйовані громадяни України та інших держав, в тому числі представники ООН, правозахисних організацій, репортери та люди, які співпрацювали із коаліційним контингентом.