Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Окупанти погрожують штрафами батькам, які відмовляються віддавати дітей в російські школи також продовжується незаконне вивезення дітей на територію РФ

23 серпня 2022 року

Окупанти погрожують штрафами батькам, які відмовляються віддавати дітей в російські школи також продовжується незаконне вивезення дітей на територію РФРашисти продовжують тиск на населення тимчасово окупованих територій з метою інтеграції українських дітей до освітнього процесу РФ. Зокрема, за участі колаборантів та вчителів, що приїхали «на заробітки» з території РФ, на тимчасово окупованих територіях Херсонської області окупанти намагаються запустити роботу 43 освітніх установ – 22 школи та 21 дитячий садок. Втім, батьки масово відмовляються віддавати дітей в ці заклади.

В Мелітополі вчителі-колаборанти через мобільні месенджери погрожують батькам школярів штрафними санкціями до 40 тис рос рублів, якщо вони відмовляться віддавати дітей до місцевих шкіл, які переходять на навчання за російськими освітніми програмами.

У Маріуполі через відсутність достатньої кількості вчителів-колаборантів окупаційна адміністрація заборонила виїзд з міста працівникам освітньої сфери. З метою схилення до співпраці викрадено директорку Херсонської музичної школи №3.

Також відомо про незаконне вивезення 30 дітей з Харцизька, Іловайська та Зугрес до нижнього новгорода. Офіційна мета – участь у навчально-тренувальних зборах в рамках програми «русский центр».