Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Окупанти обстрілюють ЗАЕС з села Водяне, та готують провокації під українським прапором

13 серпня 2022 року
Окупанти обстрілюють Запорізьку атомну станцію, зокрема, з території села Водяне. Населений пункт знаходиться у безпосередній близькості від ЗАЕС на правому березі Дніпра.
Окупанти обстрілюють ЗАЕС з села Водяне, та готують провокації під українським прапором

Один з артилерійських ударів рашистів пошкодив перший блок насосної станції Цеху теплових та підземних комунікацій. Ще один «приліт» призвів до часткової руйнації пожежної частини, що відповідає за безпеку ЗАЕС. Також в результаті ворожих обстрілів відбулося займання лісу та трави на прилеглих територіях, що викликало значне задимлення. Гасіння пожеж, спричинених обстрілами, ускладнено через обстріл пожежної частини.

Одночасно окупанти активно створюють «картинку» для власної пропаганди. З цією метою на станцію нещодавно завезли два автобуси «масовки», яка має виконувати роль начебто «місцевих жителів та персоналу». Справжні місцеві мешканці та персонал відмовляються брати участь у подібних постановках.

До стели «Енергодар» на в’їзді в місто рашисти підігнали самохідну артилерійську установку «Піон» із нанесеною білою фарбою літерою «Z». На САУ піднято синьо-жовтий український прапор. Вочевидь, вона використовуватиметься для чергових провокацій з метою звинувачення ЗСУ.

Окупанти обстрілюють ЗАЕС з села Водяне, та готують провокації під українським прапоромОкупанти обстрілюють ЗАЕС з села Водяне, та готують провокації під українським прапором