Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Офіцери-розвідники беруть участь у командно-штабній воєнній грі за стандартами НАТО

15 травня 2019 року
Захід проводиться у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського
Офіцери-розвідники беруть участь у командно-штабній воєнній грі за стандартами НАТО

Вчора на базі рухомих та стаціонарних навчальних командних пунктів, Центру імітаційного моделювання, навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за участю слухачів випускних курсів очної та заочної форми навчання розпочалася комп’ютерна двостороння оперативно-стратегічна командно-штабна воєнна гра (КШВГ) за стандартами НАТО, яка у такому форматі проводиться вперше.

Основною метою КШВГ, яка триватиме протягом п’яти діб, є визначення рівня практичних умінь слухачів в організації оперативного планування у відповідно до процедур країн-партнерів Північноатлантичного альянсу, проведення розрахунків з використанням навчальної АСУВ “Славутич” тощо.

Під час заходу велика увага приділятиметься здатності слухачів застосовувати процедури оперативного планування за стандартами НАТО щодо оформлення бойових документів, у тому числі графічних.

Проведення КШВГ у навчальному закладі є завершальним етапом підготовки військових фахівців стратегічного та оперативного рівнів. Її організація сприяє розвитку у слухачів навичок державного і військового управління, аналітичного мислення, розвиває в офіцерів самостійність та творчість під час виконання функціональних обов’язків.