Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Офіцер-розвідник став лауреатом премії імені Богдана Хмельницького

31 жовтня 2016 року
Премія присуджується за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва
Офіцер-розвідник став лауреатом премії імені Богдана Хмельницького

Премія імені Б. Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва, публіцистиці та журналістиці присуджується щороку і спрямована на утвердження високих державотворчих ідеалів, підняття престижу Збройних Сил України, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців і молоді національної самосвідомості, гідності, духовності і культури, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям Українського народу, соціально-психологічної та військово-професійної готовності до служби у ЗС України.

 

Цього року участь у конкурсі взяло дванадцять претендентів, які представили сімнадцять творів літератури та мистецтва на військову тематику.

Під час засідання Комітету з присудження премії під головуванням заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова було прийнято рішення, що лауреатом премії імені Б. Хмельницького став старший викладач кафедри артилерійської розвідки факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підполковник Тимчук Володимир Юрійович за збірку віршів “Вогнити! Вижити! Перемогти!”.

Щиро вітаємо переможця та бажаємо йому нових творчих успіхів!