Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Очікування контрнаступу Сил безпеки та оборони України поглиблює ерозію морально-психологічного стану в рядах російських окупантів

7 квітня 2023 року

Очікування контрнаступу Сил безпеки та оборони України поглиблює ерозію морально-психологічного стану в рядах російських окупантівГУР МО України підтверджує різке зростання кількості російських загарбників, які прагнуть здатись в полон, аби зберегти життя.

У межах українського державного проекту “Хочу жить” у березні 2023 року зафіксували понад 3000 звернень. Це вдвічі більше за попередні щомісячні показники, повідомив речник програми для здачі російських військових у полон Віталій Матвієнко.

Воєнна розвідка України також констатує активізацію здачі окупантів у полон безпосередньо на полі бою.

Українська контрнаступальна операція на землі ще не розпочалась, але ефект від неї вже дає результат. Вибір російського солдата під час війни геть простий: або смерть, або полон. Утім низка раптових, несподіваних, блискавичних подій здатна все змінити.

ГУР МО України нагадує про регулярне різноманітне харчування у таборах для військовополонених та інші переваги Женевських конвенцій, але водночас ― про звуження вікна можливостей.

Слава Україні!