Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Обдарована молодь – майбутнє України!”

3 квітня 2017 року
З’їзд творчої молоді Житомирщини під таким гаслом відбудеться 12 квітня ц. р. в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова
“Обдарована молодь – майбутнє України!”

12 квітня ц. р. в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова (місто Житомир, проспект Миру, 22) з 09.00 до 14.00 відбудеться V З’їзд творчої молоді Житомирщини під гаслом “Обдарована молодь – майбутнє України!”.

Напрями роботи заходу: сучасні інтернет технології; кібернетична та інформаційна безпека; захист інформації; космічні технології; зв’язок та інформатизація; апаратура зв’язку, радіо та телебачення; роботизовані системи; авіамоделювання та безпілотні авіаційні комплекси; сучасні та перспективні системи оборонного призначення; системи моніторингу та інші. У рамках заходу буде проведено виставку науково-технічних розробок його учасників.

Участь у З’їзді безкоштовна. Кращі наукові та науково-технічні розробки будуть відзначені цінними подарунками та дипломами.

За додатковою інформацією звертатися до відповідального секретаря організаційного комітету заходу Дзюбчука Романа Васильовича за телефонами: 0412 250491, 067 2255162.