Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Нових перемог в ім’я України”

8 липня 2021 року
Начальник ГУР МО України привітав переможців чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств
“Нових перемог в ім’я України”

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств пам’яті Героя України генерал-майора Максима Шаповала відбувся у столиці нашої держави.

Загалом участь у змаганнях взяло близько 400 спортсменів з 17 областей України. У складі команд демонстрували свою майстерність і представники Збройних Сил України.

Дух суперництва не вщухав до останньої хвилини, адже більшість учасників є професіоналами і кожен намагався показати якнайкращий результат.

“Сьогодні дуже важливо, що на таких змаганнях моральні якості спортсменів загартовують саме заради пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну та зробили вагомий внесок в розвиток та безпеку держави”, – наголосив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров.

“Нових перемог в ім’я України”

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, вітаючи переможців, подякував усім учасникам за видовищні та високопрофесійні бої та побажав нових спортивних звершень і перемог в ім’я України.

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств пам’яті Героя України генерал-майора Максима Шаповала стане щорічним спортивним заходом всеукраїнського рівня.

Переглянути відео з цьогорічного чемпіонату України можна за посиланням.