Повідомлення

Новий комплекс розвідки від “Укроборонпрому” проходить державні випробування

29 вересня 2014 року
Комплекс дозволить значно посилити ефективність засобів ураження
Новий комплекс розвідки від “Укроборонпрому” проходить державні випробування

Державний концерн “Укроборонпром” створив багатофункціональний комплекс розвідки та управління (БКРУ). Нині одне з державних підприємств, що входить до складу концерну, проводить державні випробування, за підсумками яких комплекс буде прийнятий на озброєння Збройних Сил України.

БКРУ складається з індивідуального навігаційного приладу, лазерного далекоміра, електронного компаса та інших додаткових приладів. На сьогодні цей комплекс вкрай необхідний артилерійським, розвідувальним та іншим підрозділам ЗС України.

Взявши БКРУ на озброєння, вітчизняна армія суттєво підвищить ефективність застосування засобів ураження, в рази скоротивши час на підготовку інформації для цілевказівок.

Військовослужбовці значно краще вирішуватимуть завдання з ведення візуальної розвідки, орієнтування, визначення кутів та магнітних азимутів, спостереження за місцевістю та вибору цілей, визначення координат об’єктів ураження, вимірювання дальності до них, фіксації фото-, відеозображень, запису звуку, передачі інформації каналами радіозв’язку на пункти управління тощо.