Повідомлення

Новорічні свята – час здійснення мрій

7 січня 2015 року
Цього року здійснити мрії дітей співробітників ГУР МО України та підпорядкованих військових частин допомогли благодійники

2014 рік назавжди увійде в історію України як рік великих випробувань, великих сподівань та героїчних зусиль нашого народу із збройного захисту свободи та незалежності. Разом з тим за всі 23 роки незалежності українці ще ніколи не покладали таких простих та водночас таких складних сподівань на наступаючий 2015 рік.

В умовах війни, зосередження основних зусиль держави на питаннях всебічного забезпечення потреб фронту та відповідно жорсткої економії решти витрат, традиційні організація та проведення новорічних свят для дітей співробітників ГУР МО України та підпорядкованих військових частин стали складним завданням. Але свято для дитини – справжнє диво з виконанням заповітних бажань. А новорічні свята зі своєю незвичайною атмосферою взагалі ні з чим не порівняти. І мрія всіх батьків – зробити ці свята незабутніми.

У цей час на допомогу розвідникам прийшли благодійники, які надали малечі можливість поринути у казку. За сприяння небайдужих громадян, у період новорічних свят діти співробітників ГУР МО України та підпорядкованих військових частин віком від 3 до 5 років та діти учасників АТО відвідали новорічні вистави, які проводились на різних столичних майданчиках. Крім того, понад 100 дітлахів отримали солодкі подарунки.

Слід зазначити, що свято прийшло не тільки до дітей, які мешкають в столиці. Усі отримані від благодійників подарунки були розподілені таким чином, щоб вітання від Діда Мороза надійшло до дітей військовослужбовців найвіддаленіших військових частин розвідки. Адже новорічні свята – це завжди час натхнення та здійснення мрій.

Новорічні свята – час здійснення мрійНоворічні свята – час здійснення мрій