Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Ніхто, крім нас!” – не просто девіз

2 серпня 2014 року
Вперше за час існування незалежної української держави десантники зустрічають своє професійне свято в бойових умовах

“Ніхто, крім нас!” – не просто девізСьогодні військовослужбовці Високомобільних десантних військ разом з іншими частинами та підрозділами Збройних Сил України беруть участь в антитерористичній операції на сході України. Є випадки, коли на передовій пліч-о-пліч виконують завдання батьки і діти. Цей десантний дух – вихований на багаторічних традиціях і передається із покоління в покоління, він властивий всім військовослужбовцям, які проходять службу у ВДВ. Це життєве кредо, це ставлення до виконання завдання.

У День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України своїх бойових побратимів-розвідників, які після отриманих в зоні АТО поранень проходять лікування та реабілітацію у Хмельницькому військовому шпиталі, відвідали друзі з 8 окремого полку спеціального призначення. Зараз тут перебуває десять військовослужбовців цієї елітної військової частини, яка з перших днів виконує чи не найскладніші завдання в районі проведення АТО.

– Весь медичний персонал ставиться до хлопців з особливою шаною та увагою. Адже ці герої у свої молоді роки ще не бачили життя, а вже добряче понюхали пороху війни, – каже начальник шпиталю полковник медичної служби Олександр Завродський. – Звичайно, їх відвідують батьки, рідні, близькі. Та зовсім інша річ, коли навідуються бойові друзі, які розуміють їх з півслова чи ледь помітного погляду, – переконаний керівник військового медичного закладу.

За участю офіцерів та курсантів Військової академії міста Одеса, ветеранів Високомобільних десантних військ, а також представників регіональних і центральних засобів масової інформації на базі Військової академії відбулася інформаційно-патріотична акція “Твій вибір – десант”. Учасники заходу вийшли з ініціативою нагадати громадськості про героїчність професії десантника, сфокусувати увагу суспільства на важливості збереження традицій українського війська.

За час проведення антитерористичної операції на сході України державні нагороди вручено 269 десантникам, ще 531 десантник отримав відзнаки Міністерства оборони України та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України. Чергові військові звання присвоєно 83 “блакитним беретам”.

“Ніхто, крім нас!” – не просто девіз: це військовослужбовці Високомобільних десантних військ доводять своїми вмілими діями і вчинками, героїчно звільняючи українську землю від диверсійно-терористичних угруповань.