Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Незабаром лави ЗС України поповнять молоді офіцери-розвідники

23 лютого 2017 року
Напередодні випускних іспитів курсанти-розвідники вдосконалюють свою підготовку на полігоні

Триває польовий вихід курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії.

Під час тренувань, які проводяться в умовах, максимально наближених до бойових, особливу увагу майбутніх офіцерів зосереджено на вдосконаленні індивідуальної підготовки та вмілому застосуванні озброєння, військової техніки та технічних засобів розвідки.

Незабаром лави ЗС України поповнять молоді офіцери-розвідники

Двотижневий польовий вихід стане заключним етапом підготовки для курсантів випускного курсу, які незабаром складатимуть державні іспити.

За словами начальника факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, для набуття потрібних професійних навичок та вмінь, крім фундаментального курсу спеціальних дисциплін, курсанти-розвідники проходять серйозну психологічну підготовку, яка кардинально корегує їх морально-психологічний стан під час виконання бойових завдань. Подібна психологічна підготовка дозволяє розвідникам приймати грамотні і зважені рішення в будь-яких умовах бойової обстановки.