Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Невидимий” одяг від хмельничанок

9 жовтня 2015 року
Щомісяця хмельничанки сплітали та передавали на фронт більше 60 маскувальних костюмів, які високо цінились розвідниками за їх якість
“Невидимий” одяг від хмельничанок

Більше року жінки-волонтери з Хмельницького плели та передавали на фронт маскувальні сітки та костюми, не розділяючи захисників України на своїх та чужих. Отже маскування від хмельничанок отримували розвідники, снайпери, піхотинці, танкісти та бійці ДУК “Правий сектор”.

Організувала жінок для шляхетної справи Тетяна Баско, яка разом з іншими активістками створила майстерню з виготовлення маскувальних засобів. До плетіння активно долучаються дружини, матері та навіть брати воїнів, які перебувають на Сході України. Також серед охочих бувають дітвора і пенсіонери. Останні перетворили процес плетіння на своєрідний священний обряд з піснями та молитвами.

Схему плетіння жінки вигадали самі. За день вони в середньому виготовляють три маскувальні сітки або один костюм. Лише за один місяць хмельничанки зробили і передали на Схід більше 60 маскувальних костюмів. Своїм рекордом активістки вважають 100 квадратних метрів сітки, яку вони сплели за два дні.

Уже скоро рукодільниці розпочнуть підготовку зимових маскувальних сіток та костюмів для захисників України.

Висока якість маскувальних засобів від хмельницьких активісток під час жорстких боїв АТО врятувала не одне життя українських воїнів.

Щиро дякуємо хмельничанкам за їх важливу, своєчасну та необхідну фронту допомогу!