Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

“НЕМАЄ АРМІЇ – НЕМАЄ ДЕРЖАВИ… НЕМАЄ ЦЕРКВИ – НЕМАЄ ДУХОВНОГО ПОТЕНЦІАЛУ…”

10-14 червня 2014 року / Центральний друкований орган Міністерства оборони України “Народна Армія” № 22 (5255)

Напередодні Дня Святої Трійці Головне управління розвідки Міністерства оборони України відвідав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

“НЕМАЄ АРМІЇ – НЕМАЄ ДЕРЖАВИ… НЕМАЄ ЦЕРКВИ – НЕМАЄ ДУХОВНОГО ПОТЕНЦІАЛУ…”

Його Святість, оглянувши церкву Святого Миколая Мірлікійського Чудотворця, музей історії воєнної розвідки та об’єкти інфраструктури ГУР МО України, зустрівся зі співробітниками управління.

– Сьогодні Україна опинилася у складній ситуації. Ми – жертва агресії. Підступний ворог намагається захопити Схід України. Перед народом постає питання – хто переможе? Переможемо ми! Ми стоїмо на шляху правди, а вона завжди перемагає. Господь ніколи не буде з неправдою. Зло і Бог – несумісні. Але треба не просто вірити, а бути переконаними, що Господь нам допоможе, – зазначив Святійший Патріарх.

Водночас він наголосив, що Українська церква завжди була, є та буде з народом і з армією.

– Кожного дня церква на богослужіннях підносить молитву за воїнство. Але ми не тільки молимося, церква допомагає армії практично. Це означає, що церква благословляє військових та весь народ на захист Батьківщини. Адже, якщо немає армії – немає держави. Немає мови – немає нації. Немає церкви – немає духовного потенціалу держави. Тож ми повинні бути сильними духом, а дух наш залежить від віри в Бога. Ми віримо, що наша армія зможе захистити нашу державу. Запорукою цього є Бог. З нами правда! Ми переможемо! Коли ми побачимо, як агресор буде переможений – наша віра укріпиться, – переконаний Філарет.

Користуючись унікальною можливістю, співробітники управління ставили Настоятелю Київського Патріархату наболілі питання, на які вони отримували відповідь, як кажуть, з перших уст.

На завершення зустрічі начальник ГУР МО України генерал-майор Юрій Павлов щиро подякував Святійшому Патріарху за надання всебічної допомоги розвідникам та нагородив його почесною відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України, а також вручив фігурку сови – як символ мудрості, пильності та уваги.