Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Національний банк України передав автомобільну техніку для потреб воєнної розвідки України

16 вересня 2014 року
Захід відбувся в рамках надання головною фінансовою установою країни благодійної підтримки Збройним Силам України
Національний банк України передав автомобільну техніку для потреб воєнної розвідки України

Серед багатьох державних та громадських інституцій до надання благодійної підтримки ЗС України та воєнній розвідці України зокрема долучився Національний банк України (НБУ).

З ініціативи керівництва та співробітників НБУ з початку проведення АТО центральний банк передав Міністерству оборони України та Службі безпеки України 73 автомобілі. Близько 70 % від переданих автотранспортних засобів становлять броньовані автомобілі, що раніше використовувались інкасаторами. Також у зону АТО було направлено два автомобілі швидкої допомоги, повністю укомплектовані спеціальним реанімаційним обладнанням.

Крім того, на зібрані співробітниками НБУ кошти для потреб вітчизняного війська було придбано 80 комплектів радіостанцій, 10 дизельних генераторів, понад 100 бронежилетів, велику кількість оргтехніки, медикаментів і медичного обладнання.

16 вересня ц. р. в рамках зазначеної допомоги для потреб воєнної розвідки України було передано автомобільну техніку.

Під час церемонії передачі техніки представники Головного управління розвідки Міністерства оборони України щиро подякували керівництву та співробітникам НБУ за надану допомогу та запевнили, що особовий склад воєнної розвідки України і надалі професійно та наполегливо виконуватиме розвідувальні завдання, поставлені керівництвом нашої держави.