Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Національні “Ігри Нескорених” повертаються до Києва

10 травня 2018 року
12 травня ц. р. відбудеться фінальна частина відбору учасників до збірної України
Національні “Ігри Нескорених” повертаються до Києва

Війна ранила їхнє тіло, але не скорила дух. У травні українська столиця вдруге приймає фінальну частину відбору до збірної України з “Ігор Нескорених” – Національні Ігри. За 15 місць в команді, яка представить Україну на змаганнях цього року в Сіднеї, змагатимуться 175 ветеранів з усієї країни.

Національні Ігри пройдуть 12 травня ц. р. Урочисте відкриття змагань відбудеться о 9:00 на стадіоні “Піонер” (вул. Туполєва, 22д). О 10:00 тут почнуться змагання з легкої атлетики (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), стрільби з лука та пауерліфтингу, які триватимуть до 16:00.

Також Ігри охоплять ще дві локації – Труханів острів, де з 11:00 до 16:00 проходитимуть велосипедні перегони на 6 км, а також басейн ЦСК ЗС України (пр-т Повітрофлотський, 6), де з 11:00 відбуватимуться змагання з плавання.

О 18:00 всі учасники змагань зберуться на стадіоні “Піонер” для нагородження, а також будуть оголошені імена переможців у кожній з восьми дисциплін, які в подальшому увійдуть в збірну команду України.

Команда “Ігор Нескорених” запрошує всіх бажаючих підтримати учасників змагань на їхньому шляху до великого міжнародного турніру та повідомляє, що вхід на всі локації Ігор для глядачів буде безкоштовним.