Повідомлення

“Нарощування оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України – головне завдання сьогодення”

18 листопада 2016 року
На цьому наголосив генерал армії України Віктор Муженко під час підбиття підсумків виконання завдань ЗС України за призначенням у 2016 році
“Нарощування оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України – головне завдання сьогодення”

У ГШ ЗС України відбулась службова нарада під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України генерала армії України Віктора Муженка, під час якої було підбито підсумки виконання завдань за призначенням у 2016 році. Керівники структурних підрозділів Генерального штабу, командувачі видів ЗС України, родів військ, начальники органів військового управління проаналізували результати діяльності підпорядкованих установ за поточний рік, поінформували про здобутки та нагальні проблеми.

Під час наради генерал армії України Віктор Муженко визначив завдання на наступний рік органам військового управління та військам (силам).

– Нарощування оперативних та бойових спроможностей органів військового управління та військових частин ЗС України – головне завдання сьогодення. Всі заходи, які плануються та проводяться у військах, – спрямовані саме на це. Призначення війська – захист своєї Батьківщини, – наголосив, підбиваючи підсумки заходу, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України.