Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Народжений війною

1 квітня 2018 року
Сьогодні особовий склад 131 окремого розвідувального батальйону відзначає 3-тю річницю з дня створення військової частини
Народжений війною

Внесок розвідників батальйону у відстоювання територіальної цілісності України та боротьбу з російським агресором важко переоцінити. На їхньому рахунку – сотні вдалих розвідувальних виходів. Лише завдяки здобутій воїнами батальйону протягом трьох років інформації було збережено тисячі людських життів.

М’язи, які військова частина наростила за ці роки, вселяють страх у ворогів і впевненість в перемогу українського війська. Антитерористична операція для багатьох бійців підрозділу стала не просто школою життя, а самим життям. Виконуючи свій обов’язок перед народом, розвідники батальйону не шкодують ані сил, ані здоров’я. Саме завдяки таким воїнам які служать в 131 окремому розвідувальному батальйоні, воєнна розвідка України стала дієвим механізмом для захисту держави та її громадян.

Відважні люди, які люблять свою країну, об’єдналися, щоб захистити рідну землю від проросійських найманців та не дати просунутися війні в інші регіони України.

Зі святом бойові побратими і нехай береже вас Господь!