Повідомлення

Нам є що відзначати!

12 жовтня 2015 року
Офіцери-розвідники взяли участь у зустрічі з Президентом України, яка відбулася у Національному університеті оборони України імені І. Черняховського
Нам є що відзначати!

“Ми всьому світові продемонстрували, що Українське Військо здатне захистити державу, вміє її захищати і викликає високу повагу усіх наших зарубіжних партнерів. В цілому ми правильно будуємо систему національної безпеки та оборони, в якій особливе місце належить командиру нової формації, командиру-герою, командиру-патріоту, командиру-професіоналу”, – наголосив Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

Президент відзначив особливу роль командирів середньої ланки Збройних Сил. “Коли ми стверджуємо, що Збройні Сили України є однією з найбільш боєздатних армій Європи, це ґрунтується на бойовому досвіді, на досвіді перемог і на тій довірі, яку український солдат має до свого командира – командира взводу, роти, батальйону, полку, бригади”, – зазначив Петро Порошенко. Ще однією важливою складовою нашого успіху Президент назвав довіру народу до Збройних Сил.

Глава держави заявив, що буде рішуче вимагати продовження реформування армії. “Але коли зважуєш, що ми маємо нині і що було рік тому, відчуваєш – не просто нема чого соромитись, а треба сміливо дивитися людям у вічі і пишатися змінами в Українському Війську”, – сказав Президент, запевнивши, в той же час, що “бачить не лише здобутки”. “Маю повну інформацію, що ще треба зробити. Проблеми, а їх вагон і маленький возик, достеменно відомі мені в найменших деталях, і ми вирішуємо їх в цілодобовому режимі”, – заявив Петро Порошенко.

Глава держави назвав найголовнішим пріоритетом збереження життя та здоров’я кожного військовослужбовця. “А ці питання значною мірою залежать від підготовки командира, вашої здатності оперативно та правильно приймати управлінські рішення, навчати особовий склад та керувати ним в умовах сучасного бою”, – сказав він.

Звертаючись до присутніх, Верховний Головнокомандувач зазначив: “Ви, наші військові, – маєте бути напоготові і спроможні будь-якої миті дати надійну відсіч агресору”. За словами Президента, “ми свідомі того, що бойові дії можуть відновитися будь-якої миті”. “Я абсолютно не довіряю Путіну та його маріонеткам. Я абсолютно не довіряю їх обіцянкам. Ми з вами маємо захистити Україну. Захистити, якщо комусь прийде у голову випробувати нашу міць”, – заявив Петро Порошенко.

Вітаючи військових з Днем захисника України, Петро Порошенко сказав: “З нами Господь, а над нами – рятівний Покров Його Пречистої Матері. Слава Україні!”.