Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

Начальник воєнної розвідки України стверджує, що путін використовує ТРЬОХ дублерів, яким зробили косметичні операції

31 жовтня 2022 року / “Daily Mail”

Голова військової розвідки України заявив, що Путін має трьох двійників

Генерал-майор Кирило Буданов запитує, чи існує ще справжній Путін? 

Він стверджує, що двійники зробили пластичну операцію, щоб бути схожими на російського лідера

Начальник воєнної розвідки України стверджує, що путін використовує ТРЬОХ дублерів, яким зробили косметичні операціїволодимир путін використовує щонайменше трьох двійників, які зробили пластичні операції, щоб бути схожими на нього, стверджує глава української розвідки, який припускає, що їх використовують, щоб приховати свою втрату контролю в Кремлі.

Генерал-майор Кирило Буданов, керівник військової розвідки, каже, що український уряд настільки збентежений катастрофічною стратегією вторгнення Росії, що він дивується, чи Путін все ще приймає ключові рішення.

Він каже, що «незалежно від того, наскільки поганим» був Путін у минулому, «він не був ідіотом», але продовжує стверджувати, що війна Росії «не відповідає жодній логіці».

Ця надзвичайна пропозиція, на тлі неодноразових чуток про здоров’я Путіна, прозвучала в ексклюзивному інтерв’ю з людиною, яку вважають ворогом № 1 Москви після серії нищівних нападів на російські інтереси.

Буданов каже, що в минулому вони виявляли двійників Путіна, які замінювали його в «особливих випадках», але зараз це «звичайна практика». «Ми знаємо про трьох осіб, які постійно з’являються, але скільки їх, ми не знаємо», — каже він. «Вони всі робили пластичні операції, щоб бути схожими.

Єдине, що їх видає, це їхній зріст. Це видно на відео та фото. Також жестикуляція, мова тіла та мочки вух, оскільки вони унікальні для кожної людини». Буданов відмовляється знати, чи Путін зник через хворобу чи після боротьби за владу. Він виявляє, що у Кремля закінчуються керовані ракети, і вважає, що якщо Україна відвойвує південне місто Херсон, це може мати драматичні наслідки для російського режиму.

Він каже, що «зміни неминучі» в Москві, стверджуючи, що прихід нового політичного порядку в Росії в інтересах «усього цивілізованого світу», і закликаючи Британію зробити все, щоб «прискорити події, які все одно відбудуться». .

«Ми дуже вдячні за допомогу, яку надає ваш уряд», — каже Буданов. «Ми сподіваємося, що Сполучене Королівство не тільки продовжить політичну, економічну та військову підтримку, але й збільшить її. Нам гостро потрібні системи ППО».

Він визнає, що лідери України будуть дискутувати, чи продовжувати перекидати свої сили через російський кордон. «Це рішення прийме глава держави, коли ми повернемо всю землю», — каже він.

Буданов — колишній оперативник спецназу, якого призначили головою військової розвідки два роки тому, йому було лише 34 роки, а незадовго до війни його підвищили, щоб контролювати всю розвідку. Під час бойових дій був кілька разів поранений.

Російські ЗМІ пов’язували його з таємними операціями в Криму разом з іншим офіцером, який пізніше загинув під час вибуху автомобіля, тоді як в Україні повідомлялося, що він став мішенню для замаху в 2019 році.

Минулого тижня провідний російський аналітик високо оцінив ефективність Буданова та закликав до його усунення. «Так, вони офіційно називають мене Ворогом №1», — сміється він.

Ми зустрілися в затемненій кімнаті після того, як мене відвезла на місце старша жінка-офіцерка. На підлозі лежав німецький автомат, а на його столі стояли два ножі, а також шахова дошка та книга про Моссад, ізраїльську шпигунську службу.

По-перше, ми обговорили майбутнє війни, яка, за його прогнозами, закінчиться наступного року. Коли я запитую, чи завершаться бої до літа, він відповідає: «Я дуже на це сподіваюся».

Його репутація зросла до війни як єдина високопоставлена ​​українська особа, яка публічно підтримала попередження розвідок Великої Британії та США про те, що Путін планує повномасштабне вторгнення, коли його війська скупчуються на кордоні.

Тепер Буданов розглядає повернення Криму Україною як «особисту» місію, оскільки в дитинстві він проводив літо в Севастополі, порту, який Росії дозволили зберегти після незалежності України як базу для її Чорноморського флоту. Він непохитний, що півострів, незаконно анексований Путіним у 2014 році, буде відвойований, і різко критикує тих, хто «дурно» стверджує, що Україна не повинна провокувати Росію через страх ескалації війни.

Як щодо ризику ядерної зброї? «Це викликає страх», — каже він.

«Ядерна зброя – це не зброя – це засіб стримування. І Росія чудово знає, що не може ними скористатися.

«Якщо ви вивчите, коли вони почали їм погрожувати, ви побачите чітку кореляцію: коли для них усе йде погано, вони починають кричати: «Ми можемо застосувати ядерну зброю». '

Буданов – це людина, яку Росія звинуватила у вибуху цього місяця на мосту до Криму, ключовому маршруті постачання для сил Путіна на півдні України.

Буданов відмовляється коментувати ні той, ні попередні напади на військові об’єкти в Криму, але додає: «Що йде, те й відбувається. Ми воюємо з Російською Федерацією. Ми використовуємо всі засоби, щоб завдати йому поразки».

Він каже, що нещодавня анексія Херсона Путіним, заявивши, що він є частиною Росії, оскільки українські війська наступають на місто, підкреслює сумніви щодо його психічного благополуччя. «Це виглядає смішно», — каже він. «Вони грандіозно анексують його в Москві, незважаючи на те, що знають, що втратять його. Тож моє запитання: чи добре Путіну? І чи справді це Путін? Можливо, це навіть хтось інший». Були раніше твердження, що Путін міг зробити косметичну операцію, а також останні чутки, що він бореться з серйозною хворобою, навіть раком.

У липні представник української розвідки заявив, що Путін, можливо, відправив свого двійника з візитом до Ірану. Є підозри, що колишні лідери Кремля, такі як Йосип Сталін і Леонід Брежнєв, також використовували двійників як приманку.

Буданов вважає, що очікуване звільнення Україною Херсона викличе серйозні запитання в Росії: «Як сталося, що Україна – місце, яке вони не поважають і яке ніколи не вважали країною, яку можна сприймати серйозно – забирає території у Російської Федерації? Ми вважаємо, що така ситуація матиме серйозні наслідки для громадської думки».

Він визнає, що Україна має агентів під прикриттям у Росії. «Так, звичайно, маємо», — каже він, додаючи, що «більшість нашої діяльності спрямована на Чеченську республіку». Чечня, яка намагалася звільнитися від Росії після розпаду Радянського Союзу, лише щоб бути розгромлена Москвою на дві частини. дикі війни, очолює жорстокий союзник Путіна. Минулого тижня Верховна Рада Києва визнала Чечню окупованою територією.

Буданов переконаний, що не тільки Україна виграє цю війну, але й Путіна буде відсторонено від влади, тому цей конфлікт змінить майбутній вигляд Росії.

Він каже, що чим швидше Україна відновить свої кордони до стану, яким вони були в 1991 році, «тим швидше відновлюватиметься Росія». Це буде інша країна з іншим керівництвом з іншими кордонами».

Я поставив останнє запитання від імені українського друга: хто був його улюбленим 007? «Шон Коннері», — миттєво відповідає він. Я припускаю, що він може бути сучасною версією України. «Дякую», — каже він, усміхаючись, хоча будь-який майбутній фільм не називатиметься «З Росії з любов’ю».