Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Начальник ГУР МО України взяв участь в обговоренні з членами комітету з розвідки Палати представників Конгресу США подальшої підтримки України у війні з росією

21 вересня 2022 року
Захід відбувся у режимі відеоконференції під керівництвом Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака

Начальник ГУР МО України взяв участь в обговоренні з членами комітету з розвідки Палати представників Конгресу США подальшої підтримки України у війні з росієюУчасть у заході взяли заступники керівника Офісу Президента України Роман Машовець та Андрій Смирнов, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко.

Андрій Єрмак поінформував конгресменів про ситуацію на фронті та наголосив: “І я хочу щиро подякувати американському народові, членам Конгресу, адміністрації Білого дому та Президенту Байдену за те, що ви з першого дня війни допомагаєте Україні. Цей успіх є нашою спільною перемогою, є перемогою свободи та демократії. А нашою метою є й завжди буде повне і якнайшвидше звільнення всієї української території від окупантів і відновлення повного суверенітету України в міжнародно визнаних кордонах”.

Водночас Андрій Єрмак зауважив, що війна триває, російська армія все ще має великі сили, тому Україна потребує подальшої підтримки та посилення. Він зазначив, що перелік потреб нашої країни та ЗС України добре відомий військово-політичному керівництву Сполучених Штатів, налагоджена плідна співпраця та координація щодо цих питань.

Заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець предметно поінформував конгресменів про нагальні потреби України. Зі свого боку заступник керівника Офісу Глави держави Андрій Смирнов зосередив увагу на ініціативі української сторони стосовно створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. На його переконання, це вже не питання війни в нашій країні, а питання для всього цивілізованого світу, і підтримка цього процесу з боку США як ключової демократії є вкрай важливою.

Голова комітету з розвідки Палати представників США Адам Шифф висловив підтримку Президентові України та всім українцям, які мужньо боронять свою державу, привітав із важливими успіхами на окремих ділянках фронту. Він відзначив важливість отриманої інформації щодо ситуації на полі бою та потреб ЗС України.