Повідомлення

На Волині волонтери вигадали нові способи допомоги учасникам АТО

16 березня 2015 року
В області набирає обертів система “волонтерських знижок” для бійців АТО

На Волині волонтери вигадали нові способи допомоги учасникам АТОЯк повідомив регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у місті Львів, волинські волонтери вигадали безготівковий спосіб допомоги військовослужбовцям.

Квитки до кінотеатру, зачіска у перукарні, абонемент у спортзал, консультація психолога чи безкоштовна піца – фінансове навантаження на бійців потрібно зменшити у будь-який спосіб, вважають волонтери. Ініціатори проекту не хочуть мати справу з грошима, тому активно шукають небайдужих лучан, які можуть встановити певні пільги чи надати послугу учасникам АТО. Сьогодні у Луцьку бійці можуть скористатися уже більш як сотнею безготівкових послуг у різних галузях.

Запровадивши таку інновацію, волинські активісти не збираються полишати й збір коштів для потреб військовослужбовців.

На Волині волонтери вигадали нові способи допомоги учасникам АТОЗокрема, у Луцьку відбувся десятий за рахунком благодійний ярмарок, ініційований однією з громадських організацій. Лучани та гості міста мали нагоду придбати широкий асортимент товарів: кераміку та картини, цукерки та печиво, сувеніри з національною символікою, книги, прикраси тощо. Вибирати було з чого, адже до проведення ярмарку долучились кращі волинські майстри. Продавались і саморобні обереги, які виготовили спеціально для цього заходу учні однієї з луцьких шкіл. Спільними зусиллями лучан та організаторів вдалося назбирати понад 6 тисяч гривень.

Всі зібрані кошти скеровані на закупівлю спеціального захисного спорядження для розвідників 14 окремої механізованої бригади ЗС України.