Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На подвір’ї школи, в якій навчався герой-розвідник Олександр Кушнірук, встановлено пам’ятне погруддя

10 вересня 2017 року
Відтепер розвідник щодня зустрічатиме і проводжатиме учнів, а також нагадуватиме кожному, що він віддав своє життя в ім’я України
На подвір’ї школи, в якій навчався герой-розвідник Олександр Кушнірук, встановлено пам’ятне погруддя

Пам’ять … Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна… Вона ніколи не згасне. Про втрати завжди говорити важко і боляче. Особливо важко говорити про загиблих синів і дочок України, які ціною власного життя у новітній період відстояли свободу, незалежність та територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції.

З метою вшанування пам’яті офіцера-розвідника Олександра Кушнірука, який загинув у грудні 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО, 7 вересня ц. р. на подвір’ї Ізяславської школи № 2 було відкрито погруддя героя. У цій школі Олександр свого часу навчався і сьогодні навчальній заклад носить його ім’я.

Бюст було створено за ініціативою рідних Олександра Кушнірука та колективу школи місцевим митцем Миколою Ткачуком за рахунок благодійних коштів.

Право відкрити погруддя було надано його рідним – батьку Олександру, дружині Олені та донькам Катерині й Анні. Вони під звуки Державного Гімну України та залпи автоматів зняли із монумента полотнище парашута.

Після цього перед присутніми виступили представники органів місцевої влади та освіти, автор погруддя, ветерани АТО, волонтери та громадські активісти. Освячення погруддя провів протоієрей Української православної церкви Київського патріархату отець Володимир.