Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

На Одещині відбувся семінар з практичної стрільби для підрозділів спецпризначення

3 березня 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”

На полігоні Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) відбувся практичний семінар щодо застосування методики та прийомів стрільби у підрозділах спеціального призначення.

На Одещині відбувся семінар з практичної стрільби для підрозділів спецпризначення

У заході взяли участь курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса), а також члени спортивного стрілецького клубу DV55 (м. Одеса). Семінар проводили судді та інструктори Всеукраїнської федерації практичної та високоточної стрільби України.

Під час семінару учасники обмінялися професійним досвідом з практичної стрільби зі штатного, а також високоточного озброєння. Курсанти-розвідники Військової академії відпрацювали вправи, які найчастіше застосовуються при виконанні різноманітних бойових завдань за призначенням. Зокрема виконували вправи зі стрільб по різних цілях з різних положень та у русі.

– Семінар виявився дуже корисним для опанування навичками саме практичної стрільби в різних умовах бойового застосування спецпідрозділів, – поділився враженням від занять курсант Сергій. – Ми тренувалися у виконанні швидкісної тактичної стрільби, а також стрільбі під час ведення ближнього бою. Судді та інструктори звертали нашу увагу насамперед на правильну підготовку до стрільби: положення тіла, збереження рівноваги, послідовність дій. Всі ці, на перший погляд, другорядні фактори мають велике значення для ефективного та влучного ведення вогню, – підкреслив курсант-розвідник.

Крім того, інструктори ускладнювали виконання вправ шляхом раптової зміни положень, відстані до цілі та темпу стрільби, а також ведення вогню в екстремальних бойових умовах: при слабкому освітленні, наявності природних та штучних перешкод, руху цілі, вогневої відповіді та інших факторів.