Повідомлення

“На моє переконання, головний здобуток реформи розвідки – рівень підготовки розвідників, яких ми готуємо за стандартами Альянсу”

9 вересня 2018 року
На цьому наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил
“На моє переконання, головний здобуток реформи розвідки – рівень підготовки розвідників, яких ми готуємо за стандартами Альянсу”

Міністр оборони України зазначив, що в розвідників з’явилися дуже потужні можливості технічної розвідки, а також те, що розвідники, які кожного дня йдуть на виконання завдань, забезпечені новим сучасним обладнанням для отримання та підтвердження розвідданих.

– Головний здобуток, на моє глибоке переконання, це рівень підготовки наших розвідників. Ми готуємо їх за стандартами Альянсу, і завдяки такій підготовці ефективність і достовірність даних значно підвищилися, що дає можливість приймати правильні та своєчасні рішення командирам усіх ланок і рівнів, – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

За словами Міністра оборони України, завдання, які виконують військовослужбовці, є надзвичайно важливими: від розвідки залежить успіх виконання бойової операції.

Також очільник вітчизняного оборонного відомства привітав військових розвідників з професійним святом.

– Для мене велика честь привітати сьогодні військовослужбовців, які несуть службу у розвідувальних підрозділах та виконують наразі завдання в районі операції Об’єднаних сил, та нагородити військовослужбовців відомчими нагородами, відзнаками та цінними подарунками. Ці люди є надзвичайно патріотичними, мужніми, вони – справжні герої, тому що небезпека – на кожному кроці, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. – Збройні Сили України є гарантом незалежності та суверенітету України! Впевнений, що прийде час, і ми повністю відновимо територіальну цілісність нашої держави! Щиро вдячний кожному військовослужбовцю за мужність, самовідданість та героїзм! Бажаю усім мирного неба після нашої Перемоги! Слава Україні!