Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

На Хмельниччині земляки увіковічили пам’ять загиблого в АТО розвідника

6 березня 2015 року
На честь спецпризначенця Дана Колісника в Кульчієвецькій загальноосвітній школі відкрито меморіальну дошку

25 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання в зоні АТО героїчно загинув офіцер однієї з військових частин спеціального призначення Збройних Сил України капітан Колісник Дан Вікторович.

Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі капітан Колісник посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

На Хмельниччині земляки увіковічили пам’ять загиблого в АТО розвідника

З метою увіковічення пам’яті про мужнього земляка на Хмельниччині в школі, де він навчався, земляки встановили меморіальну дошку.

Згадати подвиг Дана Колісника, висловити слова співчуття його близьким прийшли представники органів місцевої влади, односельці, учні та вчителі школи.

Розпочався захід з виконання гімну України. Після цього батьки загиблого відкрили меморіальну дошку. Зі словами скорботи до присутніх звернувся заступник голови районної ради Василь Бугерчук, який зазначив: “Сьогодні відбувається подія, болюча для кожного з нас, – відкриття меморіальної дошки в знак пам’яті про загиблих героїв-захисників, які боронять нашу землю. На сьогодні багато наших земляків із міста і району, із сусідніх районів беруть участь у війні, у захисті нашої Батьківщини. Деякі з них поклали свої голови за гідність, за демократію, за наші з вами права. Шануймо героїв, не забуваймо про тих, хто так рано покинув нас, зробивши неоціненний внесок задля щасливого майбутнього нашої держави!”.

Присутні вшанували українських військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, хвилиною мовчання. Завершилося урочисте відкриття покладанням квітів до меморіальної дошки, яка стала символом безсмертної пам’яті про героя-розвідника.